A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Бистрицький ліцей Кролевецької міської ради

Протидія торгівлі людьми

Дата: 05.03.2018 11:00
Кількість переглядів: 172

Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.

Щоб привернути увагу, розповісти про ризики, на які наражаються українці, у Бистрицькому НВК проводиться робота  з  протидії торгівлі людьми. Мета всіх заходів  - підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища.

Соціальний педагог Говоруха С.В. ознайомила старшокласників з проблемою торгівлі людьми, основними способами втягнення дітей в торгівлю людьми, як уникнути цієї проблеми.

Для учнів 1-10 класів проведені виховні години на тему: «Не стань жертвою торгівлі людьми», «Незнайомі люди. Правила поведінки».

З учнями  8-10-х класів проведено заняття з елементами тренінгу «Торгівля людьми - ганебне явище сучасності».

Учнівське самоврядування школи підготувало та провело інформаційну хвилинку, під час якої розповіли про небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми,познайомили з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.

Також в школі оформлено інформаційний стенд на дану тематику.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора